Top Modder Kenneth Jeffery strikes again.
Kennith Jeffery has been known these past few years to be a top arcade modder with his unique builds like his latest Street of Rage cabinet. But this custom build for celebrity Keith Apicary is one step higher yet!
Click here for more..
Is the Raspberry Pi 3 worth it?
Now that the 128gb badass image file has been release for the Raspberry I think its safe to say its worth every penny!
Click here for more..

Topic-icon firma sprzątająca

More
2 weeks 5 days ago #343 by libby51

Nasz lokal mieszkalny powinien lśnić nieskazitelnością. Troszczymy się o to, żeby w domu było czysto, żeby było posprzątane. Naturalnie nie możemy popadać w przesadę, nie jesteśmy w stanie bez ustanku chodzić z odkurzaczem i biegać ze ściereczką do kurzu. Dom jest od mieszkania. Jednakże zatroszczmy się o to, żeby był on schludny. Czy jest to skomplikowane? Nie bez żadnych zahamowań. Wszystko zależy od dobrej woli. Musimy wyłącznie nabyć środki czystości i ustalić miarodajne zasady, jakie ściśle związane będą z porządkami, ze sprzątaniem bądź wynająć usługi rodzaju firma sprzątająca Poznań. Nie musimy sprzątać codziennie. Niewątpliwie wykonywanie pewnych czynności, takich jak choćby zmywanie poplamionych naczyń to nieodzowność oraz wykonujemy to każdego dnia.


Nasz lokal mieszkalny winien lsnic czystoscia. Troszczymy sie o to, aby w domu bylo czysto, aby bylo posprzatane. Naturalnie nie jestesmy w stanie popadac w przesade, nie mozemy nieustannie isc z odkurzaczem oraz biegac ze sciereczka do kurzu. Lokal mieszkalny jest od mieszkania. Mimo to zatroszczmy...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.200 seconds

Arcade Shops

Arcade Shops
Graphics for your games Shop Now
Arcade Shops
Arcade Parts Shop Now