Top Modder Kenneth Jeffery strikes again.
Kennith Jeffery has been known these past few years to be a top arcade modder with his unique builds like his latest Street of Rage cabinet. But this custom build for celebrity Keith Apicary is one step higher yet!
Click here for more..
Is the Raspberry Pi 3 worth it?
Now that the 128gb badass image file has been release for the Raspberry I think its safe to say its worth every penny!
Click here for more..

Topic-icon mieszkanie osiedle młodych

More
2 months 6 days ago #338 by Luciadn07s

Fantazjując o wybudowaniu osobistego domu praktycznie każdy człowiek dziś zdaje sobie kwestię z tego, jak kosztowny oraz czasochłonny jest to projekt. Bez zaprzeczania większa część chętnych do wzniesienia prywatnej posiadłości decyduje się na ten krok przede wszystkim ze względu na posiadanie już ziemi. A bo ziemia od wielu lat jest najlepszym dobrem w kwestii inwestowania, czasem działka taka pełne lata stoi pusta - należałoby uczynić alternatywę, czyli mieszkanie osiedle młodych . Kiedy przychodzi chęć na postawienie na niej swojego domu, rozpoczyna się autentyczna walka z czasami. W budowie domu ważne są nie tylko pory roku - jakże przecież ważne dla konstruktorów mających za zadanie regularnie wznosić następne elewacje aż do samego dachu.


Fantazjujac o pobudowaniu wlasnego domu praktycznie kazdy homo sapiens dzisiaj zdaje sobie sprawe z tego, jak kosztowny oraz czasochlonny jest to pomysl. Bez zaprzeczania wieksza czesc chetnych do wzniesienia wlasnej nieruchomosci decyduje sie na ten krok zwlaszcza ze wzgledu na posiadanie juz...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.217 seconds

Arcade Shops

Arcade Shops
Graphics for your games Shop Now
Arcade Shops
Arcade Parts Shop Now