Top Modder Kenneth Jeffery strikes again.
Kennith Jeffery has been known these past few years to be a top arcade modder with his unique builds like his latest Street of Rage cabinet. But this custom build for celebrity Keith Apicary is one step higher yet!
Click here for more..
Is the Raspberry Pi 3 worth it?
Now that the 128gb badass image file has been release for the Raspberry I think its safe to say its worth every penny!
Click here for more..

Topic-icon obróbki blacharskie swarzędz

More
3 months 1 week ago #328 by Mariawxjqs

Coraz więcej wypadków jest na globie. Takie groźne wypadki w większości wypadków spowodowane są beztroską kierowców. Podróżują po pijanemu, nie znają znaków. Wszyscy się zastanawiają kto w ogóle im dał prawo jazdy. Jednak gdyby nie tacy kierowcy nie istniało by blacharstwo pojazdowe i obróbki blacharskie pniewy. To naturalnie dzięki kierowcom, którzy nie potrafią parkować i wjeżdżają w bok kierowcy drugiego samochodu istnieją naprawy blacharskie i warsztaty. To dzięki nim rzesza ludzi na świecie ma pracę i zarabia na tym niekiedy nie małe pieniądze. Mówi się, że najgorszymi kierowcami są kobiety. Jednak z ostatnich badań wynika, że to faceci są kiepskimi kierowcami. To faceci częściej jeżdżą oraz mniej twierdzą na drogach.


Coraz to wiecej przypadkow jest na swiecie. Takie grozne wypadki zwykle podyktowane sa bezmyslnoscia kierowcow. Jezdza po pijanemu, nie znaja znakow. Wszyscy sie frapuja kto w ogole im dal prawo jazdy. Lecz gdyby nie tacy kierowcy nie istnialo zeby blacharstwo pojazdowe oraz obrobki blacharskie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.212 seconds

Arcade Shops

Arcade Shops
Graphics for your games Shop Now
Arcade Shops
Arcade Parts Shop Now